Millers Juice Silverline e-liquid met frisse mintsmaak
Deze mint liquid van Millers heeft een frisse smaak en wordt geleverd in een flesje met een inhoud van 10ml. Het flesje is voorzien van een handig navuldopje om de e-sigaret gemakkelijk bij te vullen. De Silverline liquids worden op Nederlandse bodem geproduceerd en zijn ISO9001, ISO14001, HACCP & TPD2 gecertificeerd.
De ingrediënten en samenstelling van de mint liquid
Deze frisse e-liquid is samengesteld uit 70% PG en 30% VG. PG staat voor propyleenglycol en zorgt voor de intensiteit van de smaak, maar ook voor de kriebel in de keel bij het inhaleren van de vloeistof. VG is plantaardige glycerine en zorgt voor de mate waarin de smaak mild is en ook voor de hoeveelheid damp die vrijkomt bij gebruik.
Mint e-liquid met of zonder nicotine bestellen
De e-liquids in de categorie Millers Juice SIlverline zijn te bestellen met verschillende nicotinewaardes per milliliter vloeistof. Daarbij kan er gekozen worden uit de volgende opties:
- 0mg nicotine per ml liquid
- 3mg nicotine per ml liquid
- 6mg nicotine per ml liquid
- 12mg nicotine per ml liquid
- 18mg nicotine per ml liquid
Specificaties:
Artikelnr. | 411092_conf |
---|---|
Afzetgebied | Nederland |
Soort E-liquid | E-liquid |
Merknaam | Millers Juice Silverline |
Productlijn | Silverline |
Liquidverhouding | 70%PG / 30%VG |
Inhoud fles | 10ML |
Smaakcategorie | Mentholsmaak |
Land van herkomst | Nederland |
TPD2 gecertificeerd | Ja |