Millers Juice SIlverline Red Candy liquid
Deze Red Candy liquid smaakt naar een combinatie van rode snoepjes en wordt geleverd in een flesje van 10ml met een kindveilige dop. Deze liquid wordt op eigen bodem in Nederland geproduceerd en is ISO9001, ISO14001, HACCP & TPD2 gecertificeerd.
Ingrediënten Millers Red Candy liquid
De Silverline liquid Red Candy bestaat voor 70% uit PG (propyleenglycol) en voor 30% uit VG (plantaardige glycerine). Door het hoge percentage PG zorgt deze vloeistof voor een stevige kriebel in de keel en is de smaak prominent aanwezig. Het VG gehalte in de vloeistof zorgt voor een zachtere smaak en zorgt voor de dampproductie van de liquid. In deze liquid is de smaak dus goed te proeven en is er een goede kriebel in de keel te voelen.
Red Candy liquid met of zonder nicotine
De liquids in het Silverline assortiment van Millers Juice zijn allemaal te bestellen met verschillende nciotinegehaltes. Het nicotinegehalte wordt aangegeven in het aantal milligram per milliliter vloeistof. De volgende opties zijn daarbij mogelijk:
- 0mg nicotine
- 3mg nicotine
- 6mg nicotine
- 12mg nicotine
- 18mg nicotine
Specificaties:
Artikelnr. | 411108_conf |
---|---|
Afzetgebied | Nederland |
Soort E-liquid | E-liquid |
Merknaam | Millers Juice Silverline |
Productlijn | Silverline |
Liquidverhouding | 70%PG / 30%VG |
Inhoud fles | 10ML |
Smaakcategorie | Zoet |
Land van herkomst | Nederland |
TPD2 gecertificeerd | Ja |